E-zdrada

http://www.coloribus.com/adsarchive/prints/sabina-stobrawe-the-divorce-lift-12580655/

Jak mozna zdradzić żone z wasną żoną?

Jak mozna zdradzić męża z nim samym?

 

 

W 2007 r na stronach www.dailytelegraph.com.au można było przeczytać historię pewnego małżeństwa z Bosni zabawiajacego się skutecznie na chacie czyli „czacie”, bo chatę już mieli i się w niej nie zabawili. Sana i Adnan Klaric żyjąc -w nie dokonca udanym zwiazku- postanowili poszukać nowej miłości w internecie – „nowszy model”.

„Słodka” małżonka skutecznie ukrywała się pod pseudonimem „Sweetie”. Książę mąż  przedstawiał się jako „Prince of Joy”.

Potrafili godzinami pisać/czytać z wypiekami na twarzy o swoich wzajemnych kłopotach małżeńskich. Wszak…nic tak nie łączy jak walka z wspólnym wrogiem. Wirtualne polaczenie i wzajemne zrozumienie spragnionych dusz zrodzilo owoc – upragnione spotkanie.

I to jest już koniec historii, ponieważ małżonkowie postanowili rozstać sie z powodu zdrady, do której wzajemnie się dopuścili.

Ona: „Zakochałam się. To było niesamowite. Wydawało się, jakbyśmy oboje znalezli sie w takim samym żałosnym, nieszczęśliwym małżeństwie”.

On: „trudno mi uwierzyć, że Sweetie, która pisała do mnie czułe słówka przez internet to w rzeczywistości kobieta, ktorą poślubilem a od lat nie słyszalem z jej ust tych slow”.

http://www.dailytelegraph.com.au/news/weird/online-couple-cheated-with-each-other/story-e6frev20-1111114445717

http://demotywatory.pl/3941873/Po-50-latach-malzenstwa-para-staruszkow-zostala-spytana-dlaczego-tak-dlugo-udalo-im-sie-byc-razem

zdrada rodzina legnica psycholog

http://www.dailymotion.com/video/x15wlmk_pytanie-na-sniadanie-polsko-chinska-milosc-przez-internet-i-w-realu-12-10-2013_lifestyle

Informacje o admin

psycholog psychoterapeuta mediator rodzinny w Legnicy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Psycholog Legnica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.