Rejestracja – kontakt

Rejestracja – Psycholog Legnica

W celu umówienia się na wizytę proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny:
Rejestracja telefoniczna 888 333 441.

Godziny pracy psychologa:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8,00 do 20,00
tel. kom. 888 333 441 (gdy jestem na spotkaniu nie odbieram połączeń oraz nie odbieram połączeń z numerów ukrytych)

NOWY ADRES!
STAROSTWO POWIATOWE w ścisłym centrum Legnicy
Pl. Słowiański 1, pokój 138, piętro I
(po prawej stronie od windy na końcu korytarza)
59-220 Legnica

https://maps.google.pl/maps?expflags=enable_star_based_justifications:true&ie=UTF8&cid=11398398268543449918&q=Gabinet+Psychoterapii+i+Mediacji+Rodzinnych&iwloc=A&gl=PL&hl=pl

Mapka:

 

http://www.znanylekarz.pl/joanna-koziel/psycholog/legnica

Joanna Kozieł – ZnanyLekarz.pl

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/joanna-koziel,37503/psycholog/legnica/#opinie

http://polki.pl/we-dwoje/opinie;psycholog;mediator;legnica,f_opinie,34805.html

Psycholog Legnica - Joanna Kozieł, rejestracja.

Psycholog Legnica – Joanna Kozieł, rejestracja.

 

Czego klient/pacjent oczekuje po psychoterapii?

*Zazwyczaj na psychoterapię zgłaszają się osoby, które nie radzą sobie z pewnymi symptomami. Dość często klienci opisują niekliniczne objawy czy zachowania.
*Są to osoby, z którymi mogę krótko pracować i dość szybko osiągamy założony cel terapii. Jeśli klient ma problem z wystąpieniami publicznymi od niedawna czy nieśmiałością względem jednej nowopoznanej osoby to możemy mówić o przejściowym problemie. Ważne w tej sytuacji jest aby problem nie rozwijał się w dłuższym okresie czasu i nie dotykał szerokiej sfery życia klienta.
 *Dłużej pracuję z klientami, których mogę nazywać pacjentami. Wówczas proszę dość często o dodatkową konsultację psychiatryczną lub innego specjalisty. Inaczej pracuje się z osobą doświadczającą epizodu a inaczej z osobą w depresji klinicznej, z fobią czy silnym lękiem. Sytuację klienta/pacjenta mogą pogarszać relacje z najbliższymi jeśli w domu nie ma sprzyjającej atmosfery.
Zdarza się, że „zdrowi” partnerzy zakładają rodzinę a po latach rozwodzą się pacjenci (zazwyczaj jedna strona jest pacjentem). Toksyczna atmosfera w ostatnich latach życia partnerów powoduje, że stosunkowo często słyszę „jestem teraz wrakiem człowieka”.
*Życie w atmosferze okołorozwodowej staje się wyzwalaczem zaburzeń psychicznych, destrukcyjnych tendencji czy psychopatologicznych skłonności. Zdarza się, że trafiają do mnie – mało jest takich par z oczywistych przyczyn – związki rozstające się w szacunku i w trosce o partnera. Proza życia pisze negatywne scenariusze rozwodowe.
Serdecznie Zapraszam,
mgr Joanna Kozieł

Google+
Google+
https://www.google.com/+GabinetPsychoterapiiiMediacjiRodzinnychLegnica

Facebook