O mnie – kwalifikacje mgr Joanna Kozieł

   O mnie – Kwalifikacje mgr Joanna Kozieł - psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny, członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej.
Psycholog w Legnicy

 O mnie – kwalifikacje mgr Joanna Kozieł

Specjalizacja

Specjalizuję się zarówno w krótkoterminowej oraz w długoterminowej terapii rodzinnej i małżeńskiej. W zależności od potrzeb  pracujemy nad rozwiązaniem nagłej kryzysowej sytuacji lub też wymagającej długotrwałej pracy nad uzdrowieniem relacji. Jestem dyplomowanym mediatorem rodzinnym i oferuję profesjonalną pomoc rodzinie dotkniętej sytuacją konfliktową / kryzysową w oparciu o wiedzę oraz umiejętności z zakresu technik pomocy w rozwiązywaniu konfliktów – w szczególności umiejętności prowadzenia procesu mediacji rodzinnych. Prowadzę mediacje okołorozwodowe, które nie tylko dotyczą spraw rozwodowych i często związanego z nimi podziału opieki nad dziećmi ale także wielu innych sytuacji, gdy potrzebne jest wypracowanie rozwiązania konfliktu satysfakcjonującego wszystkie strony czy też ugody ułatwiającej dalsze postępowanie sądowe.

 

Pasjonuje mnie szczególnie:

  •    Psychologia humanistyczna.
  •   Terapia rodzinna, związki, mediacje rodzinne.
  •    Psychoonkologia, psychoneuroimmunologia.
  •    Psychologia uprzedzeń

 

Wykształcenie

O mnie – kwalifikacje mgr Joanna Kozieł

Ukończyłam studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – kierunek psychologia społeczna. Niezmiennie kształcę się i podnoszę swoje kwalifikacje w ośrodkach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne by jeszcze lepiej móc pomagać swoim klientom.

 

Odbyte przez mnie warsztaty i szkolenia:

Dietoterapia w chorobach autoimmunologicznych 2017

Konsultant Psychoterapii Pozytywnej 2014

Podyplomowe – Kwalifikacyjny Kurs Pedagogiczny – WWSZiP 2013

Dyplom – Mediator Rodzinny – PCM 2011r.>

Certyfikat RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań) poznawczo –behawioralna metoda samopomocy Maxie C. Maultsby,Jr.,MD – PTPB Kraków 2011r.

Trening rozwoju osobistego.

Problemy życia małżeńskiego.

Muzykoterapia w leczeniu zaburzeń psychicznych.

 

Doświadczenie

Od 2009 r. jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej. Moja praca zgodna jest z zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa i prowadzona wg. zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Pracuję jako psycholog, psychoterapeuta oraz mediator rodzinny w Legnicy prowadząc prywatną praktykę w Gabinecie Psychoterapii i Mediacji Rodzinnych. Poradnia dla Par i Małżeństw w Legnicy.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą i oferuję profesjonalną pomoc rodzinie dotkniętej trudną sytuacją. Pracuję przede wszystkim z parami i małżeństwami mając w tym kierunku wieloletnie doświadczenie. Jako terapeuta i mediator rodzinny dużą wagę przywiązuję do szeroko rozumianej własnej bezstronności i reprezentowania interesów obojga partnerów oraz dzieci jeśli są w związku. Na sesjach psychoterapeutycznych dopasowuję system pracy do możliwości i umiejętności klienta/pary. Podążam ZA klientem/parą do wcześniej ustalonego kontraktem celu. Klient decyduje w jakim tempie oraz z jaką intensywnością dokonuje zmian w swoim życiu.

NIE UDZIELAM PORAD PRZEZ INTERNET

 

https://www.facebook.com/pages/Psycholog-Legnica-mgr-Joanna-Kozie%C5%82/412144672226814

http://www.goldenline.pl/joanna-koziel5/

https://plus.google.com/109637065342436058076/posts

http://psychologlegnica.blogspot.com/2013/05/model-rodziny.html

O mnie – kwalifikacje mgr Joanna Kozieł

Kwalifikacje

O mnie – kwalifikacje mgr Joanna Kozieł

Facebook